Филтри -

Цистерни силоси TUERK

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси TUERK: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна силос TUERK 2021 Aluminium Silo (Cement, Flour ect.)
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
33.200 €
Година 2021 Километража Носивост
Турција, Kartal / İstanbul
нови цистерна силос TUERK 39m3 2021 Aluminium Silo
9
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
38.400 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 39 м³
Година 2021 Километража Носивост 38000 кг
Турција, Kartal / İstanbul
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се