Филтри -

Цистерни силоси STOKOTA

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси STOKOTA: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос STOKOTA ROM-39 T3A
6
23.500 € USD ≈ 27.600 US$
Година 2007-01-01 Километража Носивост 35680 кг
Холандија, Almelo
цистерна силос STOKOTA ROM-39T3A
6
18.500 € USD ≈ 21.720 US$
Година 2007-01-01 Километража Носивост 35680 кг
Холандија, Almelo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се