Филтри -

Цистерни силоси SPITZER од Полска

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси SPITZER од Полска: 30 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос SPITZER SK
15
14.960 € PLN 68.000 PLN
Година 2001 Километража Носивост
Полска, Widełki
цистерна силос SPITZER
3
цена на барање
Година Километража Носивост
Полска, Kopytów
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна силос SPITZER
16
ВИДЕО
36.290 € PLN 165.000 PLN
Зафатнина 52 м³
Година 2006 Километража Носивост 24420 кг
Полска, Margonin
цистерна силос SPITZER SK2459/ZIAL - Własna hydraulika HS24V - PO LAKIEROWANIU !!
7
ВИДЕО
8.799 € PLN 40.000 PLN
Зафатнина 59 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна силос SPITZER SK 2463 CAL -  Hydraulika siłowa HS24V
8
ВИДЕО
6.599 € PLN 30.000 PLN
Зафатнина 63 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна силос SPITZER SK 2748 CAL
3
23.900 € Без ДДВ
Зафатнина 48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-12-06 Километража Носивост 28300 кг
Полска, WIERZBICA
цистерна силос SPITZER SK2753
15
12.100 € PLN 55.000 PLN
Зафатнина 53 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 1
Година 2003 Километража Носивост 28100 кг
Полска, Rzeszów
цистерна силос SPITZER Silos Kiprowana 60m Salon PL
19
45.970 € PLN 209.000 PLN
Година 2017 Километража Носивост
Полска, Widełki
цистерна силос SPITZER SK 2757GGVS - AKTUALNY ADR! - JAK NOWA
15
ВИДЕО
25.300 € PLN 115.000 PLN
Зафатнина 57 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна силос SPITZER SK2447CAL
16
12.540 € PLN 57.000 PLN
Зафатнина 47 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-07 Километража Носивост
Полска, Łopuszno
цистерна силос SPITZER SK 2460 CAL - NOWY LAKIER - Własna hydraulika HS24V !
6
ВИДЕО
9.898 € PLN 45.000 PLN
Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна силос SPITZER SK 2766 NACZEPA SILOS
16
цена на барање
Зафатнина 66 м³
Година 2010-09 Километража Носивост 32735 кг
Полска, Dabrowa k/Opola
цистерна силос SPITZER SK 44m Kiprowana przewóz materiałów sypkich Silos
9
10.560 € PLN 48.000 PLN
Зафатнина 44 м³
Година 1991 Километража Носивост
Полска, Widełki
цистерна силос SPITZER SK 2459
10
4.399 € PLN 20.000 PLN
Зафатнина 59 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1993 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна силос SPITZER SK 2459
9
4.399 € PLN 20.000 PLN
Зафатнина 59 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995 Километража Носивост
Полска, Radom
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се