Филтри -

Цистерни силоси SPITZER од Холандија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси SPITZER од Холандија: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос SPITZER Eurovrac SK 28 AL ,Rieselguter,Granulat,Silo,Cistern
8
9.950 € Без ДДВ
Зафатнина 65 м³
Година 2002-04-09 Километража Носивост 32170 кг
Холандија, Sliedrecht
цистерна силос SPITZER
5
7.750 € Без ДДВ
Година 1988-09-08 Километража Носивост
Холандија, 'S-Hertogenbosch
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна силос SPITZER SK 2460
5
13.750 € Без ДДВ
Година 1997-07-11 Километража Носивост 27280 кг
Холандија, 'S-Hertogenbosch
цистерна силос SPITZER Eurovrac SK 28 AL ,Rieselguter,Granulat,Silo,Cistern
8
8.450 € Без ДДВ
Зафатнина 65 м³
Година 2003-04-09 Километража Носивост 32170 кг
Холандија, Sliedrecht
цистерна силос SPITZER SK 2460
5
9.750 € Без ДДВ
Година 1999-03-01 Километража Носивост 27440 кг
Холандија, 'S-Hertogenbosch
цистерна силос SPITZER SK 2460
4
9.750 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997-05-30 Километража Носивост 27250 кг
Холандија, 'S-Hertogenbosch
цистерна силос SPITZER Powder tank alu 41 m3 + engine/compressor
38
18.500 € Без ДДВ
Година 2003-08-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна силос SPITZER Powder tank alu 65 m3 (tipping)
25
17.000 € Без ДДВ
Година 2005-03-24 Километража Носивост 31990 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна силос SPITZER SF2743PI. 43m3
15
ВИДЕО
11.600 € Без ДДВ
Година 1999-12-27 Километража Носивост 33990 кг
Холандија, Veghel
цистерна силос SPITZER Powder tank alu 43 m3 / 1 comp
28
25.500 € Без ДДВ
Година 2011-02-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна силос SPITZER SK 2442 45 M3 - ELEKTRO/HYDRAULIC - COMPLETELY OVERHAULED
5
15.900 € Без ДДВ
Година 1997-12-18 Километража Носивост
Холандија, Werkendam
цистерна силос SPITZER Powder tank alu 65 m3 (tipping)
46
17.000 € Без ДДВ
Година 2005-03-24 Километража Носивост 31990 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна силос SPITZER SK 2459 ZI AL PVC
6
11.750 € Без ДДВ
Година 1992-04-27 Километража Носивост
Холандија, 'S-Hertogenbosch
цистерна силос SPITZER SK 2459 ZI AL PVC
6
9.750 € Без ДДВ
Година 1992-10-26 Километража Носивост
Холандија, 'S-Hertogenbosch
цистерна силос SPITZER BP SF 27 39M3
7
13.400 € Без ДДВ
Година 2000-02-15 Километража Носивост 34210 кг
Холандија, WEERT
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се