Филтри -

Цистерни силоси SPITZER од Германија

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси SPITZER од Германија: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос SPITZER KIP-silo  - 55m3
10
7.500 € USD ≈ 8.807 US$
Зафатнина V=60 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 1
Година 1997-02 Километража Носивост
Германија, Erkelenz
цистерна силос SPITZER SF 273772 P Siloauflieger
15
18.424 € USD ≈ 21.640 US$
Зафатнина V=35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2004 Километража Носивост
Германија, Petershagen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна силос SPITZER Gülle 39 m³ Vogelsang Pumpe
13
14.900 € USD ≈ 17.500 US$
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража Носивост 29940 кг
Германија, Heeslingen-Boitzen
цистерна силос SPITZER SF 2748/3 P Siloauflieger 48
14
52.639 € USD ≈ 61.810 US$
Зафатнина V=50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2018 Километража Носивост
Германија, Petershagen
цистерна силос SPITZER SA 1831
10
7.900 € USD ≈ 9.277 US$
Зафатнина V=31 м³
Година 1995 Километража Носивост
Германија, München
нови цистерна силос SPITZER 4-Kammer ALU-Lebensmittelsilo  2 bar 32.000 lit
11
12.900 € USD ≈ 15.150 US$
Зафатнина V=32 м³
Година 1997 Километража Носивост 14500 кг
Германија, Schlierbach
цистерна силос SPITZER Siloanhänger SA 1831 /3ZM für Mehl, Futtermittel
8
8.900 € USD ≈ 10.450 US$
Зафатнина V=31 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992-07 Километража Носивост 18000 кг
Германија, Schlierbach
цистерна силос SPITZER SK2760 CAL 60 Kb Elektro Kippsilo TÜV. NEU!
15
29.900 € USD ≈ 35.110 US$
Зафатнина V=60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-04 Километража Носивост
Германија, Schlierbach
цистерна силос SPITZER SF2736/Eurovac/Gülleaufbau
15
14.900 € USD ≈ 17.500 US$
Зафатнина V=36 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1992-03 Километража Носивост 30450 кг
Германија, Sittensen
цистерна силос SPITZER
15
16.650 € USD ≈ 19.550 US$
Зафатнина V=25 м³
Година 2007 Километража Носивост 13780 кг
Германија, Sottrum
цистерна силос SPITZER SK 2465 CAL Kippsilo
14
9.553 € USD ≈ 11.220 US$
Зафатнина V=65 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2000 Километража Носивост
Германија, Petershagen
цистерна силос SPITZER SF 2737/2 P, Zentralauslauf
7
15.900 € USD ≈ 18.670 US$
Зафатнина V=37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-05 Километража Носивост 29630 кг
Германија, Sittensen
цистерна силос SPITZER SF 2737, 37m³, Zement, Luft, BPW, ABS
12
12.900 € USD ≈ 15.150 US$
Зафатнина V=37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-02 Километража Носивост 29640 кг
Германија, Sittensen
цистерна силос SPITZER SEBH 18, Futter Feed
15
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-07 Километража Носивост 14340 кг
Германија, Bakum
цистерна силос SPITZER SF2739/2P/Auflieger
10
15.500 € USD ≈ 18.200 US$
Година 2004-06 Километража Носивост
Германија, Butzbach
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се