Филтри -

Цистерни силоси SPITZER од Франција

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси SPITZER од Франција: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос SPITZER SPIZER EUR  33 M3 Tri/A
16
аукција аукција
Суспензија пружина/пружина
Година 1986 Километража Носивост
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
цистерна силос SPITZER S2400F Tri/A
10
аукција аукција
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1987 Километража Носивост
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна силос SPITZER 60M3 BASCULANTE
3
12.000 € Без ДДВ
Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 1
Година 11/1994 Километража Носивост 30580 кг
Франција, Agen
цистерна силос SPITZER 65M3
4
20.000 € Без ДДВ
Зафатнина 65 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 1
Година 2002 Километража Носивост
Франција, Valence
цистерна силос SPITZER 50
4
18.500 € Без ДДВ
Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 1
Година 2003 Километража Носивост
Франција, Valence
цистерна силос SPITZER 47M3
3
27.500 € Без ДДВ
Зафатнина 47 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 1
Година 2007 Километража Носивост
Франција, Dole
цистерна силос SPITZER
3
23.500 €
Зафатнина 52 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 1
Година 05/2003 Километража 1700000 км Носивост
Франција, Valence
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се