Филтри -

Цистерни силоси SPITZER од Белгија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси SPITZER од Белгија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос SPITZER SK2460CP tipper silo semi trailer
15
21.000 € USD ≈ 24.660 US$
Зафатнина V=60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-05 Километража Носивост
Белгија, Roeselare
цистерна силос SPITZER
5
12.000 € USD ≈ 14.090 US$
Година 2009-07-26 Километража Носивост
Белгија, Hooglede-Gits
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна силос SPITZER
12
5.250 € USD ≈ 6.165 US$
Година 1990-02-01 Километража Носивост 32850 кг
Белгија, Hooglede-Gits
цистерна силос SPITZER BSK2004 Silo
10
10.900 € USD ≈ 12.800 US$
Година 2007-06-25 Километража Носивост 31970 кг
Белгија, Hooglede-Gits
цистерна силос SPITZER BSK2004 EUROVRAC Silo
10
9.900 € USD ≈ 11.630 US$
Година 2006-02-12 Километража Носивост 32210 кг
Белгија, Hooglede-Gits
цистерна силос SPITZER Cemet Bulk
9
9.350 € USD ≈ 10.980 US$
Зафатнина V=39 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998-05 Километража Носивост
Белгија, Wingene
цистерна силос SPITZER
28
9.750 € USD ≈ 11.450 US$
Година 2003 Километража Носивост
Белгија, Hooglede-Gits
цистерна силос SPITZER
14
8.250 € USD ≈ 9.688 US$
Година 1999 Километража Носивост 32790 кг
Белгија, Hooglede-Gits
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се