Филтри -

Цистерни силоси PIACENZA

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси PIACENZA: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос PIACENZA (I) C36R2P43
3
11.900 € USD ≈ 13.970 US$
Зафатнина V=35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1993-08 Километража Носивост 29400 кг
Германија, Bovenden
цистерна силос PIACENZA S36R2T56 TRASPORTO GRANULATI 56 MC, REVISIONE+VERIFICA OK !!!
12
5.800 € USD ≈ 6.811 US$
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1991-09 Километража Носивост 28000 кг
Италија, Carmagnola ( To )
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се