Филтри -

Цистерни силоси OVA

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси OVA: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос OVA SILO BULK 55 M²
9
6.950 € USD ≈ 8.161 US$
Зафатнина V=55 м³
Година 1998-05-07 Километража Носивост
Белгија, HARCHIES
цистерна силос OVA PASZOWÓZ Transport Pasz / WELGRO
4
цена на барање
Број на прегради 8
Година 2000 Километража Носивост
Полска, Nidzica
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна силос OVA PASZOWÓZ Transport Pasz / WELGRO
4
цена на барање
Број на прегради 8
Година 2001 Километража Носивост
Полска, Nidzica
цистерна силос OVA PASZOWÓZ Transport Pasz / WELGRO
4
цена на барање
Број на прегради 8
Година 2002 Километража Носивост
Полска, Nidzica
цистерна силос OVA Animal Food / Flour 6 Comp. 2x Lenkachse
20
ВИДЕО
3.200 € USD ≈ 3.758 US$
Година 1999-03-23 Километража Носивост 25020 кг
Холандија, Veghel
цистерна силос OVA 38 OB 3A
11
27.000 € USD ≈ 31.710 US$
Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 10
Година 11/2008 Километража Носивост 29660 кг
Полска, Władysławowo
цистерна силос OVA OVA
9
8.500 € USD ≈ 9.982 US$
Година 2002-01-01 Километража Носивост 25350 кг
Белгија, Ooigem
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се