Филтри -

Цистерни силоси OKT TRAILER

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси OKT TRAILER: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна силос OKT TRAILER 34 m3 ALUMINUM SILO SEMI TRAILER
9
ВИДЕО
38.500 € USD ≈ 45.210 US$
Зафатнина V=34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража Носивост
Турција, Aydın
нови цистерна силос OKT TRAILER 45 m3 TIPPING SILO SEMI TRAILER
10
54.750 € USD ≈ 64.290 US$
Зафатнина V=45 м³
Година 2019 Километража Носивост
Турција, Aydın
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна силос OKT TRAILER 45 m3 W TYPE NONTIPPING SILO SEMI TRAILER
10
ВИДЕО
цена на барање
Зафатнина V=45 м³
Година 2019 Километража Носивост
Турција, Aydın
нови цистерна силос OKT TRAILER 37 m3 W TYPE NONTIPPING SILO SEMI TRAILER
9
ВИДЕО
42.000 € USD ≈ 49.320 US$
Зафатнина V=37 м³
Година Километража Носивост
Турција, Aydın
цистерна силос OKT TRAILER W TYPE NONTIPPING SILO SEMI TRAILER
5
25.000 € USD ≈ 29.360 US$
Зафатнина V=34 м³
Година 2014 Километража Носивост
Турција, Aydın
нови цистерна силос OKT TRAILER 40 m3 W TYPE NONTIPPING SILO SEMI TRAILER
7
ВИДЕО
45.500 € USD ≈ 53.430 US$
Зафатнина V=40 м³
Година 2019 Километража Носивост
Турција, Aydın
нови цистерна силос OKT TRAILER PS211.31.34A 34 M3 Tri/A Cement Pneumatic Bulk Trailer
3
24.900 € USD ≈ 29.240 US$
Година 2017-01-01 Километража Носивост
Холандија, Velddriel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се