Филтри -

Цистерни силоси NETAM

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси NETAM: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос NETAM Fruehauf - BENALU BENO 2000 NEP62L | BULK SILO 62 M3 TIPPING * E
20
6.500 € USD ≈ 7.633 US$
Година 1999-07-12 Километража Носивост 32050 кг
Холандија, Goes
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се