Филтри -

Цистерни силоси MISTRALL

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси MISTRALL: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос MISTRALL S392P1 - PO RENOWACJI
13
ВИДЕО
20.420 € PLN USD 90.000 PLN ≈ 23.980 US$
Зафатнина V=39 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Radom
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се