Филтри -

Цистерни силоси METALAIR

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси METALAIR: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос METALAIR A52
11
5.672 € PLN USD 25.000 PLN ≈ 6.660 US$
Зафатнина V=52 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна силос METALAIR Filliat Powder tank alu 58 m3 (tipping)
18
10.500 € USD ≈ 12.330 US$
Година 1995-06-01 Километража Носивост 30940 кг
Холандија, Hoogerheide
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна силос METALAIR Metalair-Filliat Powder tank alu 59 m3 (tipping)
12
11.500 € USD ≈ 13.500 US$
Зафатнина V=59 м³
Година 1997-04-01 Километража Носивост 32520 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се