Филтри -

Цистерни силоси MERCERON

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси MERCERON: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос MERCERON Silo Silo / Bulk, 49000 liter, 49 M3, elec / Hydraulic Tipping s
7
6.750 € USD ≈ 7.927 US$
Зафатнина V=49 м³
Година 1999-06-11 Километража Носивост 27540 кг
Холандија, EDE GLD
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се