Филтри -

Цистерни силоси MENCI

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси MENCI: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна силос MENCI SM 44
10
цена на барање
Зафатнина V=44 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Украина, с. Дружня
нови цистерна силос MENCI KL100A
10
цена на барање
Зафатнина V=49.79 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Украина, с. Дружня
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна силос MENCI SM 39
5
цена на барање
Зафатнина V=39 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Украина, с. Дружня
нови цистерна силос MENCI KL90A
5
цена на барање
Зафатнина V=43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 32300 кг
Украина, с. Дружня
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се