Филтри -

Цистерни силоси LAMBRECHT од Полска

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси LAMBRECHT од Полска: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос LAMBRECHT paszowóz  ZAMIANA
27
8.553 € PLN USD 37.700 PLN ≈ 10.040 US$
Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 8
Година 07/1994 Километража Носивост
Полска, MUROWANA GOŚLINA
цистерна силос LAMBRECHT For Feed Transport 3 Axle Silo
6
12.500 € USD ≈ 14.680 US$
Зафатнина V=46 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 9
Година 05/1997 Километража Носивост 24000 кг
Полска
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна силос LAMBRECHT For Animal Feed Transport 2 Axle
6
8.990 € USD ≈ 10.560 US$
Зафатнина V=43 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 7
Година 07/1990 Километража Носивост 24000 кг
Полска
цистерна силос LAMBRECHT For Feed Transport 3 Axle Silo
5
8.300 € USD ≈ 9.747 US$
Зафатнина V=46 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 10
Година 04/1993 Километража Носивост 24000 кг
Полска
цистерна силос LAMBRECHT
4
11.250 € USD ≈ 13.210 US$
Зафатнина V=50 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 9
Година 1986 Километража Носивост 25000 кг
Полска, Tarnowskie Góry
цистерна силос LAMBRECHT 3 osiowy 01LK30 PASZOWOZ SILOS WELGRO 2008 *3  sztuki
24
50.000 € USD ≈ 58.710 US$
Зафатнина V=53 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 11
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Niwy Daleszyckie 8
цистерна силос LAMBRECHT 03LK33 PASZOWOZ SILOS WELGRO 2010
17
50.900 € USD ≈ 59.770 US$
Зафатнина V=48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2010 Километража Носивост
Полска, Niwy Daleszyckie 8
цистерна силос LAMBRECHT 3 osiowy 01LK30 PASZOWOZ SILOS WELGRO 2008 *3  sztuki
21
50.000 € USD ≈ 58.710 US$
Зафатнина V=53 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 11
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Niwy Daleszyckie 8
цистерна силос LAMBRECHT 3 osiowy 01LK30 PASZOWOZ SILOS WELGRO 2008 *3  sztuki
21
50.000 € USD ≈ 58.710 US$
Зафатнина V=53 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 11
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Niwy Daleszyckie 8
цистерна силос LAMBRECHT 01LK30 PASZOWOZ SILOS WELGRO 2008 *3  sztuki
24
50.000 € USD ≈ 58.710 US$
Зафатнина V=53 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 11
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Niwy Daleszyckie 8
цистерна силос LAMBRECHT Welgro
6
252.100 € PLN USD 1.111.000 PLN ≈ 296.000 US$
Година 2009 Километража Носивост
Полска, Grodków
цистерна силос LAMBRECHT
7
19.280 € PLN USD 85.000 PLN ≈ 22.640 US$
Година 2000 Километража Носивост
Полска, Grodków
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се