Филтри -

Цистерни силоси LAMBRECHT

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси LAMBRECHT: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос LAMBRECHT For Feed Transport  Silo
6
12.500 € Без ДДВ
Зафатнина 46 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 9
Година 05/1997 Километража Носивост 24000 кг
Полска
цистерна силос LAMBRECHT For Animal Feed Transport
6
8.990 € Без ДДВ
Зафатнина 43 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 7
Година 07/1990 Километража Носивост 24000 кг
Полска
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна силос LAMBRECHT For Feed Transport Silo
5
8.300 € Без ДДВ
Зафатнина 46 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 10
Година 04/1993 Километража Носивост 24000 кг
Полска
цистерна силос LAMBRECHT PASZOWÓZ 2011, transport paszy, ramię rozładowcze, Welgro
3
цена на барање
Број на прегради 9
Година 2011 Километража Носивост
Полска, Nidzica
цистерна силос LAMBRECHT 93LK17A 47 CM3 + COMPRESSOR
17
6.950 € Без ДДВ
Зафатнина 47 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 3
Година 1993-09-30 Километража Носивост 17510 кг
Холандија, Terborg
цистерна силос LAMBRECHT 01LK30 PASZOWOZ SILOS WELGRO 2008 *3  sztuki
24
50.000 € Без ДДВ
Зафатнина 53 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 11
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Niwy Daleszyckie 8
цистерна силос LAMBRECHT 3 osiowy 01LK30 PASZOWOZ SILOS WELGRO 2008 *3  sztuki
21
50.000 € Без ДДВ
Зафатнина 53 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 11
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Niwy Daleszyckie 8
цистерна силос LAMBRECHT 03LK33 PASZOWOZ SILOS WELGRO 2010
17
50.900 € Без ДДВ
Зафатнина 48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2010 Километража Носивост
Полска, Niwy Daleszyckie 8
цистерна силос LAMBRECHT 3 osiowy 01LK30 PASZOWOZ SILOS WELGRO 2008 *3  sztuki
24
50.000 € Без ДДВ
Зафатнина 53 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 11
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Niwy Daleszyckie 8
цистерна силос LAMBRECHT 3 osiowy 01LK30 PASZOWOZ SILOS WELGRO 2008 *3  sztuki
21
50.000 € Без ДДВ
Зафатнина 53 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 11
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Niwy Daleszyckie 8
цистерна силос LAMBRECHT
4
8.760 € Без ДДВ
Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 9
Година 1986 Километража Носивост 25000 кг
Полска, Tarnowskie Góry
цистерна силос LAMBRECHT
7
22.500 € Без ДДВ
Зафатнина 53 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 9
Година 2002-05 Километража Носивост 28550 кг
Холандија, Lochem
цистерна силос LAMBRECHT
7
18.390 € PLN 85.000 PLN
Година 2000 Километража Носивост
Полска, Grodków
цистерна силос LAMBRECHT 85LK40 / 3 ASS GESTUURD / SILO / 9 KAMER
11
8.950 € Без ДДВ
Година 1993-08-24 Километража Носивост 28640 кг
Холандија, Groot Ammers
цистерна силос LAMBRECHT
9
11.850 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1993-03 Километража Носивост
Белгија, Wingene
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се