Филтри -

Цистерни силоси LAG од Полска

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси LAG од Полска: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос LAG SILOS / 60 M3 / OŚ PODNOSZONA / 6280 KG / JAK NOWY
27
50.600 € USD ≈ 59.420 US$
Зафатнина V=60 м³
Година 2017 Километража Носивост
Полска, BODZENTYN
цистерна силос LAG SILOS / 42 M3 / OŚ PODNOSZONA / 5380 KG HYDRAULIKA
27
41.200 € USD ≈ 48.380 US$
Зафатнина V=42 м³
Година 2017 Километража Носивост 31620 кг
Полска, BODZENTYN
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна силос LAG SILOS / 42 M3 / OŚ PODNOSZONA / 5380 KG HYDRAULIKA
25
41.200 € USD ≈ 48.380 US$
Зафатнина V=42 м³
Година 09/2017 Километража Носивост
Полска, BODZENTYN
цистерна силос LAG 0-3-305KA
11
4.083 € PLN USD 18.000 PLN ≈ 4.795 US$
Зафатнина V=45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна силос LAG 0-3-39 - NOWY LAKIER
6
7.940 € PLN USD 35.000 PLN ≈ 9.324 US$
Зафатнина V=60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража Носивост
Полска, Radom
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се