Филтри -

Цистерни силоси LAG од Холандија

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси LAG од Холандија: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос LAG SILO TRAILER / 0-3-38 KLA / 9T SAF AXLES / 1993
21
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Година 1993-07-02 Километража Носивост 31700 кг
Холандија, VELDDRIEL
цистерна силос LAG 61m3 Kippsilo Food 24v Kipp Hydraulic
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
11.400 € Без ДДВ
Година 01/2003 Километража Носивост 33100 кг
Холандија, Veghel
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
оштетен цистерна силос LAG O-3-TI 61000 LITER damaged / unfall / s
12
Контактирајте го продавачот
4.990 € Без ДДВ
Година 2012-11-01 Километража Носивост 32040 кг
Холандија, Vuren
цистерна силос LAG SILO TRAILER / 0-3-38 KLA / 9T SAF AXLES / 1993
20
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Година 1993-07-01 Километража Носивост 31700 кг
Холандија, VELDDRIEL
цистерна силос LAG BK22 nl apk 08-2021
16
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Година 1999-07-01 Километража Носивост 32300 кг
Холандија, Vuren
цистерна силос LAG O 3 39 KA 62m3 Kippsilo 24v kipphydraulic
20
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
7.400 € Без ДДВ
Година 01/1998 Километража Носивост 31820 кг
Холандија, Veghel
цистерна силос LAG Powder tank alu 55 m3 (tipping) + ADR
23
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Година 2002-06-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна силос LAG Powder tank alu 58.5 m3 (tipping)
12
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Година 1992-07-01 Километража Носивост 29900 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна силос LAG Powder tank alu 58.5 m3 / 1 comp + compressor
23
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Година 1993-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна силос LAG Powder tank alu 60.5 m3 (tipping)
15
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Зафатнина 60.3 м³
Година 2003-11-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна силос LAG 0-3-38 KLA Tipper
6
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Година 01/1987 Километража Носивост 30800 кг
Холандија, 'S-Hertogenbosch
цистерна силос LAG 0-3-40 KT 60 m3
17
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Година 2000-09-01 Километража Носивост 32460 кг
Холандија, Vuren
цистерна силос LAG Powder tank alu 61 m3 (tipping)
21
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Година 2004-02-04 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна силос LAG O-3-39KLA 2 - 48m3
12
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Година 2010-11-03 Километража Носивост 32940 кг
Холандија, WEERT
цистерна силос LAG Powder tank alu 60.5 m3 (tipping)
14
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Зафатнина 60500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-04-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се