Филтри -

Цистерни силоси LAG од Европа

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси LAG: 31 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос LAG SILO TRAILER / 0-3-38 KLA / 9T SAF AXLES / 1993
21
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Година 1993-07-02 Километража Носивост 31700 кг
Холандија, VELDDRIEL
цистерна силос LAG Airride
10
Контактирајте го продавачот
7.350 € Без ДДВ
Зафатнина 55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1986 Километража Носивост 30280 кг
Белгија, Wingene
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна силос LAG 61m3 Kippsilo Food 24v Kipp Hydraulic
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
11.400 € Без ДДВ
Година 01/2003 Километража Носивост 33100 кг
Холандија, Veghel
цистерна силос LAG Bulk Silo
10
Контактирајте го продавачот
8.850 € Без ДДВ
Зафатнина 60.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998 Километража Носивост
Белгија, Wingene
цистерна силос LAG LGEO 2004/E CISTERNA SILO
17
Контактирајте го продавачот
12.490 € Без ДДВ
Зафатнина 60 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража Носивост 33900 кг
Чехија
оштетен цистерна силос LAG O-3-TI 61000 LITER damaged / unfall / s
12
Контактирајте го продавачот
4.990 € Без ДДВ
Година 2012-11-01 Километража Носивост 32040 кг
Холандија, Vuren
цистерна силос LAG SILO TRAILER / 0-3-38 KLA / 9T SAF AXLES / 1993
20
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Година 1993-07-01 Километража Носивост 31700 кг
Холандија, VELDDRIEL
цистерна силос LAG BK22 nl apk 08-2021
16
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Година 1999-07-01 Километража Носивост 32300 кг
Холандија, Vuren
цистерна силос LAG
10
Контактирајте го продавачот
7.400 € Без ДДВ
Зафатнина 61 м³ Број на прегради 1
Година 2001-06 Километража Носивост
Полска, dębica
цистерна силос LAG Bulk-Tank, Tipping silo trailer
16
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Зафатнина 63 м³ Број на прегради 1
Година 2007 Километража Носивост
Полска, dębica
цистерна силос LAG 0-3-40 02 SKLÁPĚCÍ SILO 61 m3
16
Контактирајте го продавачот
12.990 €
Зафатнина 61 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража Носивост
Чехија
цистерна силос LAG / SILOS / 60 M3 / OŚ PODNOSZONA / 6280 KG / JAK NOWY
27
Контактирајте го продавачот
45.200 € Без ДДВ
Зафатнина 60 м³
Година 2017 Километража Носивост 30720 кг
Полска, BODZENTYN
цистерна силос LAG O 3 39 KA 62m3 Kippsilo 24v kipphydraulic
20
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
7.400 € Без ДДВ
Година 01/1998 Километража Носивост 31820 кг
Холандија, Veghel
цистерна силос LAG 0-3039 KT/52 m³./Pumpe/Alu
14
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Зафатнина 52 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-06 Километража Носивост 27370 кг
Германија, Sittensen
цистерна силос LAG PRZEWÓZ TOWARÓW SYPKICH// SILOS// CYSTERNA // 2000//
6
Контактирајте го продавачот
9.232 € PLN 42.000 PLN
Зафатнина 60.5 м³
Година 2000 Километража Носивост 27130 кг
Полска, Michałów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се