Филтри -

Цистерни силоси Katmerciler

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси Katmerciler: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна силос Katmerciler KTM-W 34A, 34.000ltr., Zement, SAF
12
43.900 € Без ДДВ
Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 30550 кг
Германија, Sittensen
нови цистерна силос Katmerciler KTM-W 39A
15
цена на барање
Зафатнина 39 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 30400 кг
Германија, Sittensen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се