Филтри -

Цистерни силоси KASSBOHRER од Полска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси KASSBOHRER од Полска: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна силос KASSBOHRER SSK 40 NOWA Z HS 24V 2019 !!!
5
51.000 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2019 Километража Носивост 28860 кг
Полска, Radom
цистерна силос KASSBOHRER SSK 45 - Mały przebieg - WAŻNY DOZÓR !!!99850 km only
8
46.540 € Без ДДВ
Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража Носивост
Полска, Radom
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна силос KASSBOHRER SSK 60
13
62.500 € Без ДДВ
Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража Носивост
Полска, Barcin
цистерна силос KASSBOHRER SSK
11
9.878 € PLN 45.000 PLN
Зафатнина 45 м³
Година 1991 Километража Носивост
Полска, Widełki
цистерна силос KASSBOHRER SSL
26
19.100 € PLN 87.000 PLN
Година 2009 Километража Носивост
Полска, Widełki
цистерна силос KASSBOHRER SSK 40
7
10.980 € PLN 50.000 PLN
Зафатнина 40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна силос KASSBOHRER SSK 45 -  NOWA -  DOSTĘPNA OD ZARAZ
14
55.400 € Без ДДВ
Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-07-10 Километража Носивост
Полска, Radom
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се