Филтри -

Цистерни силоси KASSBOHRER од Германија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси KASSBOHRER од Германија: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос KASSBOHRER SSK 52/10-24 52m³ Kippsilo mit 24V Anlage
11
8.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001-08 Километража Носивост
Германија, Bad Nauheim
цистерна силос KASSBOHRER SSK 60/10-24 ADR SSK 60/10-24 ADR
15
14.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998-08 Километража Носивост 26580 кг
Германија, Bovenden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна силос KASSBOHRER leichter Silo-Auflieger liegend K.SSl 35/2
15
48.900 € Без ДДВ
Зафатнина 35 м³
Година Километража Носивост
Германија, Petershagen
цистерна силос KASSBOHRER SSK / 56/10-24
8
6.900 € Без ДДВ
Зафатнина 56 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1991-09 Километража Носивост 26800 кг
Германија, Bovenden
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се