Филтри -

Цистерни силоси JILKO

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси JILKO: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос JILKO SILOS-PASZOWOZ-DP PELETU
17
11.800 € PLN USD 52.000 PLN ≈ 13.850 US$
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Piotrków Trybunalski
цистерна силос JILKO SILOS-PASZOWOZ-PELET
17
13.840 € PLN USD 61.000 PLN ≈ 16.250 US$
Број на прегради 5
Година 2012 Километража Носивост
Полска, Piotrków Trybunalski
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се