Филтри -

Цистерни силоси GOFA

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси GOFA: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос GOFA SSA 60
11
7.950 € Без ДДВ
Година 1998-06-10 Километража Носивост 32160 кг
Холандија, Deurne
цистерна силос GOFA Powder tank alu 58 m3 (tipping)
11
12.000 € Без ДДВ
Зафатнина 58 м³
Година 2002-07-01 Километража Носивост 30700 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се