Филтри -

Цистерни силоси FRUEHAUF

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси FRUEHAUF: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос FRUEHAUF Mehlsilo / Lebensmittel
7
9.999 € Без ДДВ
Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-07 Километража Носивост
Германија, Mannheim - Friedrichsfeld
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се