Филтри -

Цистерни силоси FILLIAT од Европа

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси FILLIAT: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос FILLIAT Silo Steel suspension, 5 Compartments, Silo / Bulk
7
3.200 € USD ≈ 3.758 US$
Зафатнина V=0.01 м³
Година 1978-07-20 Километража Носивост 26470 кг
Холандија, EDE GLD
цистерна силос FILLIAT Silo 3 UNITS, Silo / Bulk + separate engine, Steel suspension
7
3.200 € USD ≈ 3.758 US$
Зафатнина V=0.01 м³
Година 1978-01-30 Километража Носивост 24140 кг
Холандија, EDE GLD
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна силос FILLIAT Silo 3 UNITS, Silo / Bulk + separate engine, Steel suspension
7
3.200 € USD ≈ 3.758 US$
Зафатнина V=0.01 м³
Година 1978-01-30 Километража Носивост 24210 кг
Холандија, EDE GLD
цистерна силос FILLIAT Filiat Powder tank alu 63 m3 (tipping)
14
8.500 € USD ≈ 9.982 US$
Зафатнина V=63 м³
Година 1995-01-18 Километража Носивост 26900 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна силос FILLIAT Silo Silo / Bulk 31000 Liter , 3 bar, Steel suspension
7
3.950 € USD ≈ 4.638 US$
Зафатнина V=31 м³
Година 1986-01-08 Километража Носивост 29130 кг
Холандија, EDE GLD
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се