Филтри -

Цистерни силоси FILLIAT

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси FILLIAT: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос FILLIAT KIP SILO 48.000 L
9
5.900 € Без ДДВ
Година 1995-11-08 Километража Носивост 27925 кг
Белгија, Handzame
цистерна силос FILLIAT 48m Kiprowana przewóz materiałów sypkich Silos
13
9.690 € PLN 44.000 PLN
Зафатнина 48 м³
Година 1995 Километража Носивост
Полска, Widełki
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна силос FILLIAT Filiat Powder tank alu 63 m3 (tipping)
14
8.500 € Без ДДВ
Зафатнина 63 м³
Година 1995-01-18 Километража Носивост 26900 кг
Холандија, Hoogerheide
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се