Филтри -

Цистерни силоси FELDBINDER од Полска

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси FELDBINDER од Полска: 29 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос FELDBINDER EUT 34.3 - Ważne dozory techniczne (do 2023 r.)
4
Контактирајте го продавачот
6.595 € PLN 30.000 PLN
Зафатнина 34 м³
Година 1991 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна силос FELDBINDER EUT 57.3 - DO PASZY - 4 KOMORY
8
Контактирајте го продавачот
5.276 € PLN 24.000 PLN
Зафатнина 57 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 4
Година 1991 Километража Носивост
Полска, Radom
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна силос FELDBINDER KIP 63.3 - WŁASNA HYDRAULIKA HS24V
9
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
27.480 € PLN 125.000 PLN
Зафатнина 63 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна силос FELDBINDER 334B
18
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Година 1997 Километража Носивост
Полска, Szówsko
цистерна силос FELDBINDER KIP 45.3
11
Контактирајте го продавачот
18.400 € Без ДДВ
Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 1
Година 2003 Километража Носивост
Полска, Barcin
цистерна силос FELDBINDER KIP 40.3
14
Контактирајте го продавачот
18.100 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 1
Година 2003 Километража Носивост
Полска, Barcin
цистерна силос FELDBINDER KIP 52.3 ADR
16
Контактирајте го продавачот
21.100 € Без ДДВ
Зафатнина 52 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 1
Година 2006 Километража Носивост
Полска, Barcin
цистерна силос FELDBINDER KIP 52.3 ADR
13
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Зафатнина 52 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 1
Година 2006 Километража Носивост
Полска, Barcin
цистерна силос FELDBINDER KIP 52.3 ADR
14
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 1
Година 2004 Километража Носивост
Полска, Barcin
цистерна силос FELDBINDER KIP 57.3 ADR
14
Контактирајте го продавачот
9.600 € Без ДДВ
Зафатнина 57 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 1
Година 2000 Километража Носивост
Полска, Barcin
цистерна силос FELDBINDER KIP 60.3
7
Контактирајте го продавачот
7.254 € PLN 33.000 PLN
Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна силос FELDBINDER EUT 45.3
7
Контактирајте го продавачот
5.935 € PLN 27.000 PLN
Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 3
Година 1991 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна силос FELDBINDER KIP 60.3
4
Контактирајте го продавачот
6.155 € PLN 28.000 PLN
Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Километража Носивост
Полска, Malbork
цистерна силос FELDBINDER KIP 38.3
8
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Зафатнина 38 м³
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Kraków
цистерна силос FELDBINDER KIP 60.3
9
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
25.280 € PLN 115.000 PLN
Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража Носивост
Полска, Radom
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се