Филтри -

Цистерни силоси FELDBINDER од Холандија

Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси FELDBINDER од Холандија: 52 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос FELDBINDER Powder tank alu 56 m3
30
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Година 1999-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна силос FELDBINDER Powder tank alu 42 m3 (tipping)
24
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Година 2005-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна силос FELDBINDER KIP 63.3 NL-Trailer / 63.000 Ltr / 1 / Kipanlage
20
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
13.200 € Без ДДВ
Година 01/2004 Километража Носивост
Холандија, Veghel
цистерна силос FELDBINDER Kip 58.3 - Tipper - Compressor - 58M3
23
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Година 01/1995 Километража Носивост
Холандија, Ravenstein
цистерна силос FELDBINDER Powder tank (tipping) 63 m3
28
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Година 2000-12-14 Километража Носивост 32400 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна силос FELDBINDER Powder tank (tipping) 63 m3
25
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Година 2001-06-05 Километража Носивост 32400 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна силос FELDBINDER 3-Axle Silo / 57m3 / SAF Axles / NL Trailer / Bulk
10
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Зафатнина 57 м³
Година 01/1992 Километража Носивост 33280 кг
Холандија, Giessen
цистерна силос FELDBINDER Silo Silo / Bulk, 63000 liter, 63 M3
9
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Зафатнина 63 м³
Година 2001-06-05 Километража Носивост 32400 кг
Холандија, Ede
цистерна силос FELDBINDER Silo Silo / Bulk, 63000 liter, 63 M3
10
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Зафатнина 63 м³
Година 2001-06-05 Километража Носивост 32400 кг
Холандија, Ede
цистерна силос FELDBINDER Silo Silo / Bulk, 63000 liter, 63 M3
10
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Зафатнина 63 м³
Година 2000-12-14 Километража Носивост 32400 кг
Холандија, Ede
цистерна силос FELDBINDER KIP63.3 63.000 Ltr / 1 / Kipanlage
18
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
Година 01/2001 Километража Носивост 32400 кг
Холандија, Veghel
цистерна силос FELDBINDER KIP63.3 63.000 Ltr / 1 / Kipanlage
18
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
Година 01/2001 Километража Носивост 32400 кг
Холандија, Veghel
цистерна силос FELDBINDER KIP63.3 63.000 Ltr / 1 / Kipanlage
18
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
Година 01/2001 Километража Носивост 32400 кг
Холандија, Veghel
цистерна силос FELDBINDER Silo Silo / Bulk, 63000 liter, 63 M3
8
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Зафатнина 63 м³
Година 2000-12-14 Километража Носивост 32400 кг
Холандија, Ede
цистерна силос FELDBINDER Silo Silo / Bulk, 63000 liter, 63 M3
8
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Зафатнина 63 м³
Година 2001-02-07 Километража Носивост 32400 кг
Холандија, Ede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Претплати се