Филтри -

Цистерни силоси FELDBINDER од Германија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси FELDBINDER од Германија: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос FELDBINDER 40m³ Zementsilo / Liftachse
9
Контактирајте го продавачот
18.999 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража Носивост 33000 кг
Германија, Mannheim - Friedrichsfeld
цистерна силос FELDBINDER 5 x Kippsilo 60m³  ADR / GGVS  mit 24 Hydraulik!
9
Контактирајте го продавачот
14.999 € Без ДДВ
Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража Носивост
Германија, Mannheim - Friedrichsfeld
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна силос FELDBINDER Kippsilo 52m³ ADR mit 24 Hydraulik!
8
Контактирајте го продавачот
11.999 € Без ДДВ
Зафатнина 52 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002 Километража Носивост
Германија, Mannheim - Friedrichsfeld
цистерна силос FELDBINDER 49m³ Eutersilo / Liftachse
8
Контактирајте го продавачот
13.999 € Без ДДВ
Зафатнина 49 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002 Километража Носивост
Германија, Mannheim - Friedrichsfeld
цистерна силос FELDBINDER ZVVZ Gülle 31m³ Liftachse, Vogelsang
15
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража Носивост 30170 кг
Германија, Bakum
цистерна силос FELDBINDER KIP 63.3
17
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Година Километража Носивост
Германија, München
цистерна силос FELDBINDER Silo für Staub und Rieselgüter 37m³, Lenkachse
13
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Зафатнина 37 м³
Година 2004-03 Километража Носивост 29400 кг
Германија, Peine
цистерна силос FELDBINDER EUT 62.3 Silo 62m³ Futter 4 Kammern
13
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
Година 1996 Километража Носивост 27600 кг
Германија, Bakum
цистерна силос FELDBINDER Miete mit Pumpe ab
12
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Зафатнина 30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-04 Километража Носивост 30000 кг
Германија, Bischberg
цистерна силос FELDBINDER Feldbinder Miete mit Pumpe
13
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Зафатнина 30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 270000 км Носивост
Германија, Bischberg
цистерна силос FELDBINDER Silo für Futter
3
Контактирајте го продавачот
5.900 € Со вклучен ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1981 Километража Носивост 27800 кг
Германија, Lübbecke
цистерна силос FELDBINDER KIP 63.3
15
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Зафатнина 63 м³
Година 11/2006 Километража Носивост
Германија, München
цистерна силос FELDBINDER
3
Контактирајте го продавачот
7.999 € Без ДДВ
Зафатнина 36 м³
Година 1998 Километража Носивост
Германија, Deggendorf
цистерна силос FELDBINDER EUT 52.3, gelenkt, Alu-Felgen
15
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Зафатнина 52 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-10 Километража Носивост
Германија, Sittensen
цистерна силос FELDBINDER SDBH 18, Silo Heitling, 4 Ka, 31m³ Futter Feed
14
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Зафатнина 31 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража Носивост 14220 кг
Германија, Bakum
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се