Филтри -

Цистерни силоси FELDBINDER од Европа

Резултати од пребарување: 90 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси FELDBINDER: 90 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос FELDBINDER EUT 35.3, Neuzustand
9
11.999 € USD ≈ 14.090 US$
Зафатнина V=35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-07 Километража Носивост
Германија, Mannheim - Friedrichsfeld
цистерна силос FELDBINDER OKM / ALUMINIUM BULK
14
9.361 € GBP USD 8.450 GBP ≈ 10.990 US$
Зафатнина V=37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-01 Километража Носивост 27250 кг
Обединето Кралство, Sawley
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна силос FELDBINDER EUT 37.3
8
23.900 € USD ≈ 28.070 US$
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-01 Километража Носивост
Германија, Sulzemoos
цистерна силос FELDBINDER EUT 37.3
10
23.900 € USD ≈ 28.070 US$
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-01 Километража Носивост
Германија, Sulzemoos
цистерна силос FELDBINDER EUR 40.3 Zementsilo
9
25.900 € USD ≈ 30.410 US$
Зафатнина V=40 м³
Година 2010-8 Километража Носивост 35500 кг
Германија, Regensburg
цистерна силос FELDBINDER SILOS DO MĄKOWOZU !!!
8
6.352 € PLN USD 28.000 PLN ≈ 7.459 US$
Зафатнина V=30 м³
Година 1992 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна силос FELDBINDER EUT 36.3
8
10.210 € PLN USD 45.000 PLN ≈ 11.990 US$
Зафатнина V=36 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна силос FELDBINDER EUT 37.3
7
ВИДЕО
30.170 € PLN USD 133.000 PLN ≈ 35.430 US$
Зафатнина V=37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна силос FELDBINDER EUT 37.3
15
23.900 € USD ≈ 28.070 US$
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-01 Километража Носивост
Германија, Sulzemoos
цистерна силос FELDBINDER KIP 42.3 - WŁASNA HYDRAULIKA HS 24V !!
11
ВИДЕО
11.340 € PLN USD 50.000 PLN ≈ 13.320 US$
Зафатнина V=42 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна силос FELDBINDER FEUT 32.3, Silo
15
29.800 € USD ≈ 34.990 US$
Зафатнина V=32000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-02 Километража Носивост 36500 кг
Германија, Bakum
цистерна силос FELDBINDER Silo
6
12.000 € USD ≈ 14.090 US$
Година 2009-07-22 Километража Носивост
Белгија, Hooglede-Gits
цистерна силос FELDBINDER Silo
5
12.000 € USD ≈ 14.090 US$
Година 2009-07-26 Километража Носивост
Белгија, Hooglede-Gits
цистерна силос FELDBINDER G260
1
10.210 € PLN USD 45.000 PLN ≈ 11.990 US$
Година 1998 Километража Носивост
Полска, Widełki
цистерна силос FELDBINDER Kip 58.3 - Tipper - Compressor - 58M3
23
9.900 € USD ≈ 11.630 US$
Година 1995-06-05 Километража Носивост
Холандија, Ravenstein
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 90 огласа
Прикажи
Претплати се