Филтри -

Цистерни силоси FELDBINDER

Резултати од пребарување: 88 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси FELDBINDER: 88 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос FELDBINDER GHH CG600 Light und GHH CS700 Light AUSTAUSCH !!!
20
5.200 € USD ≈ 6.106 US$
Година 05/2019 Километража Носивост
Хрватска, Mursko Središće
цистерна силос FELDBINDER KIP 60.3
21
13.400 € USD ≈ 15.740 US$
Зафатнина V=60 м³
Година 05/2001 Километража Носивост
Хрватска, Mursko Središće
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна силос FELDBINDER ETU 46,3
20
22.800 € USD ≈ 26.770 US$
Зафатнина V=463 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2008 Километража Носивост
Словенија, POLZELA
цистерна силос FELDBINDER silocisterna  ADR vin 490
20
18.900 € USD ≈ 22.190 US$
Зафатнина V=37 м³
Година 3/2008 Километража Носивост
Словачка, Levice
цистерна силос FELDBINDER
20
18.900 € USD ≈ 22.190 US$
Зафатнина V=35 м³
Година 8/2007 Километража Носивост
Словачка, Levice
цистерна силос FELDBINDER
9
цена на барање
Година 2008 Километража Носивост
Шведска, Arvika
цистерна силос FELDBINDER FFB
12
23.500 € USD ≈ 27.600 US$
Зафатнина V=66 м³ Суспензија пружина/пневматски Број на прегради 1
Година 2007 Километража 650000 км Носивост
Словенија, Maribor
цистерна силос FELDBINDER KIP 63.3 / FOOD - ALIMENTARY - Lebensmittel / Silo-Beschädigt
20
19.900 € USD ≈ 23.370 US$
Зафатнина V=63 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-11 Километража Носивост
Австрија, Hörsching
цистерна силос FELDBINDER EUT 42.3 - SILOCISTERNA - 4 komory
8
11.560 € USD ≈ 13.570 US$
Зафатнина V=42 м³
Година 1995 Километража Носивост
Чехија, Ostrovačice u Brna
цистерна силос FELDBINDER KIZH 30.2
9
16.300 € USD ≈ 19.140 US$
Зафатнина V=30 м³
Година 2006 Километража Носивост 13000 кг
Чехија, České Budějovice
цистерна силос FELDBINDER fleet 564021
9
48.500 € USD ≈ 56.950 US$
Зафатнина V=45 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 1
Година 2016-05 Километража Носивост
Чехија, Kladno
цистерна силос FELDBINDER KIP 60.3
15
29.800 € USD ≈ 34.990 US$
Зафатнина V=60 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 1
Година 2010-01 Километража Носивост
Унгарија, Siklós
цистерна силос FELDBINDER Silo
6
12.000 € USD ≈ 14.090 US$
Година 2009-07-22 Километража Носивост
Белгија, Hooglede-Gits
цистерна силос FELDBINDER G260
4
10.210 € PLN USD 45.000 PLN ≈ 11.990 US$
Година 1998 Километража Носивост
Полска, Widełki
цистерна силос FELDBINDER Kip 58.3 - Tipper - Compressor - 58M3
23
9.900 € USD ≈ 11.630 US$
Година 1995-06-05 Километража Носивост
Холандија, Ravenstein
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 88 огласа
Прикажи
Претплати се