Филтри -

Цистерни силоси EMIRSAN

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси EMIRSAN: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна силос EMIRSAN 2020 New 30 Cbm V Type Cement Bulker Trailer
32
ВИДЕО
20.000 US$ EUR ≈ 17.110 €
Зафатнина 30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 25000 кг
Украина
нови цистерна силос EMIRSAN W Type Bulker | Millennium Type | EURO Type 2020
40
27.000 US$ EUR ≈ 23.090 €
Зафатнина 60 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 72000 кг
Турција, Konya
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се