Филтри -

Цистерни силоси CRANE FRUEHAUF

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси CRANE FRUEHAUF: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос CRANE FRUEHAUF Powder tank alu 62 m3 (tipping)
28
9.000 € USD ≈ 10.570 US$
Година 2000-06-01 Километража Носивост 27230 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна силос CRANE FRUEHAUF Powder tank alu 62 m3 (tipping)
27
9.000 € USD ≈ 10.570 US$
Година 2000-06-01 Километража Носивост 27230 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна силос CRANE FRUEHAUF Powder tank alu 62 m3 (tipping)
13
9.000 € USD ≈ 10.570 US$
Година 1999-01-01 Километража Носивост 32380 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се