Филтри -

Цистерни силоси COBO

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси COBO: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос COBO Powder tank alu 58 m3 (tipping)
21
13.500 € Без ДДВ
Зафатнина 58 м³ Број на прегради 1
Година 2003-02-01 Километража Носивост 30920 кг
Холандија, Hoogerheide
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се