Филтри -

Цистерни силоси BURG

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси BURG: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос BURG BPDO 17-27 Naaktgeboren Vacu-Press 6500 18 kub capacity!
7
97.500 € Без ДДВ
Година 1988-01-01 Километража Носивост 22880 кг
Холандија, Almelo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се