Филтри -

Цистерни силоси BENALU од Холандија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси BENALU од Холандија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос BENALU T39NLSTL 60 m3
15
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Година 1997-02-01 Километража Носивост 32050 кг
Холандија, Vuren
цистерна силос BENALU Benalu Powder tank alu 42 m3 (tipping)
11
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Година 2001-12-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна силос BENALU Powder liner *ook te huur*
8
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Зафатнина 60 м³ Број на прегради 1
Година 02/2008 Километража Носивост 32325 кг
Холандија, Noorden
цистерна силос BENALU Freuhauf 58m3, Cement , Pump. Battery pack / accu pack
13
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
Зафатнина 58 м³
Година 1999-06-25 Километража Носивост 32500 кг
Холандија, Sliedrecht
цистерна силос BENALU Kipsilo 62m3 24V Kipphydraulik
8
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Година 01/1999 Километража Носивост 32050 кг
Холандија, Wezep
цистерна силос BENALU 61m3 Kip Silo Bulk ABS
20
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Зафатнина 58 м³
Година 01/1999 Километража Носивост 32350 кг
Холандија, Saasveld
цистерна силос BENALU Powder tank alu 58 m3 (tipping)
9
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Година 1999-03-01 Километража Носивост 29100 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна силос BENALU Silo Silo / Bulk, 62000 liter, 62 M3
8
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Зафатнина 62 м³
Година 1999-05-07 Километража Носивост 31100 кг
Холандија, Ede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се