Филтри -

Цистерни силоси BENALU од Европа

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси BENALU: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос BENALU Silo 62000 Liter, 62 M3, Silo / Bulk
7
6.900 € USD ≈ 8.103 US$
Зафатнина V=62 м³
Година 1999-02-16 Километража Носивост 30800 кг
Холандија, EDE GLD
цистерна силос BENALU Silo Bulk, Alu bulk, Alu chassis, Steel suspension, 63.862 Ltr
7
3.900 € USD ≈ 4.580 US$
Зафатнина V=63862 м³
Година 1988-04-01 Километража Носивост 27370 кг
Холандија, EDE GLD
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна силос BENALU Benalu Powder tank alu 42 m3 (tipping)
11
11.500 € USD ≈ 13.500 US$
Година 2001 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна силос BENALU Freuhauf 58m3, Cement , Pump. Battery pack / accu pack
13
9.250 € USD ≈ 10.860 US$
Зафатнина V=58 м³
Година 1999-06-25 Километража Носивост
Холандија, Sliedrecht
цистерна силос BENALU powderliner
9
19.500 € USD ≈ 22.900 US$
Зафатнина V=60 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 1
Година 2008-02-19 Километража Носивост 32325 кг
Холандија, Noorden
цистерна силос BENALU GT 58 - PO RENOWACJI !!
8
ВИДЕО
10.210 € PLN USD 45.000 PLN ≈ 11.990 US$
Зафатнина V=60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна силос BENALU 61m3 Kip Silo Bulk ABS, APK/TUV 12/2020
20
7.500 € USD ≈ 8.807 US$
Година 1999-07-12 Километража Носивост 32350 кг
Холандија, Saasveld
цистерна силос BENALU ALU. 56m3 Silo/Bulk trailer
11
6.750 € USD ≈ 7.927 US$
Година 1990-09-04 Километража Носивост 30850 кг
Холандија, Lamswaarde
цистерна силос BENALU Powder tank alu 58 m3 (tipping)
9
12.500 € USD ≈ 14.680 US$
Година 1999-03-01 Километража Носивост 29100 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна силос BENALU Bulk silo
10
8.850 € USD ≈ 10.390 US$
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996-03 Километража Носивост
Белгија, Wingene
цистерна силос BENALU Bulk silo 46000 liter
7
7.850 € USD ≈ 9.218 US$
Зафатнина V=46 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997-01 Километража Носивост
Белгија, Wingene
цистерна силос BENALU Bulk silo
10
7.850 € USD ≈ 9.218 US$
Зафатнина V=58 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995-07 Километража Носивост
Белгија, Wingene
цистерна силос BENALU Bulk Silo 62 cub
10
7.850 € USD ≈ 9.218 US$
Зафатнина V=62 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992-07 Километража Носивост
Белгија, Wingene
цистерна силос BENALU Bulk Silo
10
7.850 € USD ≈ 9.218 US$
Зафатнина V=62 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992-07 Километража Носивост
Белгија, Wingene
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се