Филтри -

Цистерни силоси BENALU

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси BENALU: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос BENALU T39NL 62 M3, Self-Support 24V. , Vibirator GT13 , Extra-Leg
22
6.450 € Без ДДВ
Зафатнина 62 м³
Година 1995-03-01 Километража Носивост 32040 кг
Холандија, Vriezenveen
цистерна силос BENALU Silo 62000 Liter, 62 M3, Silo / Bulk
7
6.900 € Без ДДВ
Зафатнина 62 м³
Година 1999-02-16 Километража Носивост 30800 кг
Холандија, Ede
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна силос BENALU TF34
3
10.900 € Без ДДВ
Година 1996-07 Километража Носивост
Германија, Neuss
цистерна силос BENALU Benalu Powder tank alu 42 m3 (tipping)
11
11.500 € Без ДДВ
Година 2001-12-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна силос BENALU 62m3 Kippsilo
17
7.400 € Без ДДВ
Година 1999-07-14 Километража Носивост 32050 кг
Холандија, Veghel
цистерна силос BENALU Freuhauf 58m3, Cement , Pump. Battery pack / accu pack
13
7.450 € Без ДДВ
Зафатнина 58 м³
Година 1999-06-25 Километража Носивост 32500 кг
Холандија, Sliedrecht
цистерна силос BENALU powderliner
9
19.500 € Без ДДВ
Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 1
Година 2008-02-19 Километража Носивост 32325 кг
Холандија, Noorden
цистерна силос BENALU GT 58 - PO RENOWACJI !!
8
ВИДЕО
9.736 € PLN 45.000 PLN
Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна силос BENALU 61m3 Kip Silo Bulk ABS, APK/TUV 12/2020
20
7.500 € Без ДДВ
Година 1999-07-12 Километража Носивост 32350 кг
Холандија, Saasveld
цистерна силос BENALU ALU. 56m3 Silo/Bulk trailer
11
5.950 € Без ДДВ
Година 1990-09-04 Километража Носивост 30850 кг
Холандија, Lamswaarde
цистерна силос BENALU Powder tank alu 58 m3 (tipping)
9
12.500 € Без ДДВ
Година 1999-03-01 Километража Носивост 29100 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна силос BENALU Bulk silo
10
8.850 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996-03 Километража Носивост
Белгија, Wingene
цистерна силос BENALU Bulk silo 46000 liter
9
7.850 € Без ДДВ
Зафатнина 46 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997-01 Километража Носивост
Белгија, Wingene
цистерна силос BENALU Bulk silo
10
7.850 € Без ДДВ
Зафатнина 58 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995-07 Километража Носивост
Белгија, Wingene
цистерна силос BENALU 62m3 Kippsilo CAT1
12
ВИДЕО
7.400 € Без ДДВ
Година 1999-07-16 Километража Носивост 32050 кг
Холандија, Veghel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се