Филтри -

Цистерни силоси ATCOMEX

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси ATCOMEX: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос ATCOMEX BSK 39
6
11.750 € USD ≈ 13.800 US$
Година 2001 Километража Носивост 33420 кг
Холандија, ’s-Hertogenbosch
цистерна силос ATCOMEX Powder tank alu 60 m3 (tipping)
22
9.000 € USD ≈ 10.570 US$
Зафатнина V=60 м³
Година 1998-05-14 Километража Носивост 30851 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна силос ATCOMEX ALU Tank
11
6.950 € USD ≈ 8.161 US$
Година 1991 Километража Носивост 30000 кг
Холандија, Lamswaarde
цистерна силос ATCOMEX ALUMINIUM BULKOPLEGGER KIPPER 62m³ - AIR SUSPENSION - 3 ASSEN
7
6.250 € USD ≈ 7.339 US$
Зафатнина V=62 м³
Година 1998 Километража Носивост 31100 кг
Белгија, Izegem
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се