Филтри -

Цистерни силоси ARDOR

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси ARDOR: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос ARDOR MID/7.0/41
7
цена на барање
Година 07/2005 Километража Носивост
Италија, Calenzano
цистерна силос ARDOR MOD. EVO/7.0/41
7
цена на барање
Година 2005 Километража Носивост 33200 кг
Италија, Calenzano
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна силос ARDOR SVM 6.3/34 - PO RENOWACJI, AFTER REFURBISH, MINT CONDITION,CHECK
23
ВИДЕО
20.420 € PLN USD 90.000 PLN ≈ 23.980 US$
Зафатнина V=34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна силос ARDOR SVM 39 Silo
32
999 € USD ≈ 1.173 US$
Година 2019-01-01 Километража Носивост
Белгија, Hooglede-Gits
цистерна силос ARDOR SVM 6.3/39
11
ВИДЕО
21.550 € PLN USD 95.000 PLN ≈ 25.310 US$
Зафатнина V=39 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна силос ARDOR SVM 39 Silo
8
53.500 € USD ≈ 62.830 US$
Зафатнина V=39 м³
Година 2019-01-01 Километража Носивост
Белгија, Hooglede-Gits
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се