Филтри -

Цистерни силоси ALAMEN

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси ALAMEN: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна силос ALAMEN Any size brand new cement bulker, dry-bulk silo
22
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 21.850 €
Зафатнина 28 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Турција, Antakya/Hatay
цистерна силос ALAMEN 2021
14
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 21.850 €
Зафатнина 40 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 1
Година 2021 Километража Носивост
Турција, Antakya/Hatay
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се