Autoline » Цистерни полуприколки » Цистерни полуприколки од Турција
Филтри -

Цистерни полуприколки од Турција

Резултати од пребарување: 327 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки од Турција: 327 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 25 to 60 Cbm Cement Bulk Trailer
26
16.500 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост 42000 кг Зафатнина 30 м³
Турција
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 25 to 60 Cbm Cement Bulk Trailer
29
16.500 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост 40000 кг Зафатнина 38 м³
Турција, Konya
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 25 to 60 Cbm Cement Bulker Trailer
22
16.500 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост 50000 кг Зафатнина 32 м³
Турција, Konya
нови цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972, 3 AXLE 50 M3 LPG ROAD TANKER
25
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2020 Носивост 23000 кг Зафатнина 50 м³
Турција, Ankara
цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972 , 3 AXLE 12 TYERS , 60 M3 LPG ROAD TANKER
30
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2020 Носивост 27500 кг Зафатнина 60 м³
Турција, Ankara
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 25 to 60 Cbm Cement Bulk Trailer
45
16.500 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост 55000 кг Зафатнина 40 м³
Турција, Konya
нови цистерна за гас HARSAN 2020
15
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2020 Носивост 27000 кг Зафатнина 57 м³
Турција
нови автоцистерна DONAT Tanker for Petrol Products
11
ВИДЕО
цена на барање
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост Зафатнина
Турција, Istanbul
нови цистерна силос DONAT Dry Bulk (Cement)
11
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост Зафатнина
Турција, Istanbul
нови цистерна за превоз на цемент DONAT V-Type Dry Bulk
16
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост Зафатнина
Турција, Istanbul
нови цистерна за гас YILTEKS 45 M3 LPG SEMI TRAILER
13
цена на барање
Цистерна за гас
Година Носивост Зафатнина 45 м³
Турција, Nizip/GAZİANTEP
цистерна за гас LNG SEMI TRAILER
14
цена на барање
Цистерна за гас
Година Носивост Зафатнина
Турција, Nizip/GAZİANTEP
нови цистерна за гас YILTEKS NEW PRODUCT 57 M3 LPG TANKER
15
цена на барање
Цистерна за гас
Година 2020-04 Носивост Зафатнина
Турција
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 25 to 60 Cbm Cement Bulker Trailer
24
цена на барање
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост 55000 кг Зафатнина 35 м³
Турција, Konya
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 25 to 60 Cbm Cement Bulker Trailer
22
16.500 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост 60000 кг Зафатнина 35 м³
Турција, Konya
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 327 огласа
Прикажи
Претплати се