Филтри -

Цистерни полуприколки ТРОТТЕР

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки ТРОТТЕР: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас ТРОТТЕР 9660
11
42.030 € RUB 3.800.000 RUB
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Носивост Зафатнина 38 м³
Русија, Москва
нови цистерна за гас ТРОТТЕР 9660
61
66.370 € RUB 6.000.000 RUB
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-02-04 Носивост 23000 кг Зафатнина 50 м³
Русија, Москва
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се