Autoline » Цистерни полуприколки » Цистерни полуприколки од Русија
Филтри -

Цистерни полуприколки од Русија

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки од Русија: 29 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за транспорт на храна CARSAN CTS11
4
37.030 € RUB 3.400.000 RUB
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2019 Носивост Зафатнина 28 м³
Русија, Новороссийск
нови цистерна за превоз на цемент Maral Trailer
12
21.730 € RUB 1.995.000 RUB
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-07 Носивост 27500 кг Зафатнина 32 м³
Русија, Москва
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за гориво Maral Trailer TANKER
63
21.730 € RUB 1.995.000 RUB
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-07 Носивост 24000 кг Зафатнина 33.5 м³
Русија, Москва
нови цистерна за гас Maral Trailer LPG
11
31.260 € RUB 2.870.000 RUB
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-07 Носивост 24000 кг Зафатнина 50 м³
Русија, Москва
нови цистерна за гориво DONAT OTTS and EC Certified
8
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост Зафатнина
Русија, Krasnodar
нови цистерна за битумен DONAT Insulated Bitum Tanker
18
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост Зафатнина
Русија, Krasnodar
нови цистерна за превоз на цемент CARSAN Вакуумный
3
37.580 € RUB 3.450.000 RUB
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2020 Носивост 41 кг Зафатнина 34 м³
Русија, Новороссийск
нови цистерна за превоз на цемент CARSAN CTS1
4
29.410 € RUB 2.700.000 RUB
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2020 Носивост 35000 кг Зафатнина 30 м³
Русија, Волгоград
нови цистерна за превоз на цемент CARSAN CTS1
1
26.680 € RUB 2.450.000 RUB
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2020 Носивост 28000 кг Зафатнина 34 м³
Русија, Новороссийск
нови цистерна за гориво GEWOLF 25 to 45.000 Lt Fuel Tanker Trailer
18
16.000 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост 45000 кг Зафатнина 36 м³
Русија
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 28 to 60 cbm Cement Bulk Trailer
16
16.000 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост 45000 кг Зафатнина 34 м³
Русија
нови цистерна за превоз на цемент CARSAN CTS1
7
26.140 € RUB 2.400.000 RUB
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост 35000 кг Зафатнина 34 м³
Русија, Краснодар
нови цистерна за гориво DONAT Fuel Tanker - ADR - Бензовоз - ОТТС
7
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост Зафатнина
Русија, Krasnodar
нови цистерна за транспорт на брашно DONAT
9
ВИДЕО
цена на барање
Цистерна за транспорт на брашно
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост Зафатнина
Русија, Novorossiysk
нови цистерна за битумен CARSAN CTS21
5
31.590 € RUB 2.900.000 RUB
Цистерна за битумен
Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2018 Носивост Зафатнина
Русија, Новороссийск
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се