Autoline » Цистерни полуприколки » Цистерни полуприколки од Полска
Филтри -

Цистерни полуприколки од Полска

Резултати од пребарување: 359 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки од Полска: 359 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF2737
10
12.200 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Година 2001 Носивост Зафатнина 37 м³
Полска, Barcin
цистерна силос LAG SILOS / 60 M3 / OŚ PODNOSZONA / 6280 KG / JAK NOWY
27
50.600 €
Цистерна силос
Година 2017 Носивост Зафатнина 60 м³
Полска, BODZENTYN
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за транспорт на храна BERGER SAPL 24, Leer 5600kg!!!
9
37.900 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2018 Носивост 28400 кг Зафатнина 30000 л
Полска, Brzeg
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF 2437/2P
6
6.726 € PLN 30.000 PLN
Цистерна за превоз на цемент
Година 1995 Носивост Зафатнина 37 м³
Полска, Radom
цистерна силос SPITZER
16
ВИДЕО
36.990 € PLN 165.000 PLN
Цистерна силос
Година 2006 Носивост 24420 кг Зафатнина 52 м³
Полска, Margonin
цистерна силос
7
9.000 €
Цистерна силос
Година Носивост Зафатнина
Полска, LUBLIN KAMIONKA
цистерна за гориво PROD RENT 4 CHAMBER CISTERN NCP 34
10
9.900 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2013 Носивост 26800 кг Зафатнина 30000 л
Полска, Kraków
цистерна за гориво KASSBOHRER STB 39/4 , 4 chambers , 39m3 , ADR , LIKE NEW , BPW
32
34.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Носивост 28740 кг Зафатнина 39 м³
Полска, Kraków
цистерна за гориво MAGYAR  INTRAX RAMA Z NIERDZEWKI
31
18.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2001 Носивост Зафатнина 30000 л
Полска, Jastrzębie Zdrój
цистерна за транспорт на храна FEBER 35NPUC
6
23.290 € PLN 103.900 PLN
Цистерна за транспорт на храна
Година 2008 Носивост Зафатнина
Полска, Warszawa
нови цистерна за превоз на цемент KASSBOHRER SSL 35 ODBIÓR NATYCHMIASTOWY
7
46.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина 35 м³
Полска, Radom
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF 2737/3Z
23
15.690 € PLN 70.000 PLN
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-07-07 Носивост 28185 кг Зафатнина 37 м³
Полска, WIERZBICA
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 40.3
6
25.560 € PLN 114.000 PLN
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Носивост Зафатнина
Полска, Wierzbica
цистерна за гориво ESTERER D-HE-03-92-T
11
17.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 04/2001 Носивост Зафатнина 20.7 м³
Полска, Miedzichowo
цистерна за транспорт на храна WELGRO Welgro
6
35.870 € PLN 160.000 PLN
Цистерна за транспорт на храна
Година 2008 Носивост Зафатнина
Полска, Grodków
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 359 огласа
Прикажи
Претплати се