Autoline » Цистерни полуприколки » Цистерни полуприколки од Обединетото Кралство
Филтри -

Цистерни полуприколки од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки од Обединетото Кралство: 25 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна WESTERN Trailers 2000l
7
870,30 € GBP 795 GBP
Цистерна за транспорт на храна
Година 2000 Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Gloucester
автоцистерна  Tri Axle Tanker
11
5.474 € GBP 5.000 GBP
Автоцистерна
Година 2011 Носивост Зафатнина 32 м³
Обединето Кралство, SLINGSBY
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гориво Hillam 2500 Litre Bunded Fuel Bowser
10
2.737 € GBP 2.500 GBP
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина 2500 л
Обединето Кралство, SLINGSBY
автоцистерна TCL Tank Trailer Stainless Steel
14
цена на барање
Автоцистерна
Година 2004 Носивост Зафатнина 24000 л
Обединето Кралство, Newry
цистерна за гориво Steel Static Fuel Bowser
5
аукција аукција
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Dromore Co. Tyrone
цистерна за гориво Bunded Fuel Bowser
12
5.748 € GBP 5.250 GBP
Цистерна за гориво
Суспензија хидраулично
Година Носивост Зафатнина 6000 л
Обединето Кралство, SLINGSBY
цистерна за превоз на хемикалии CLAYTON Acid Tanker
11
4.324 € GBP 3.950 GBP
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1991 Носивост 26072 кг Зафатнина 21500 л
Обединето Кралство, Hampshire
автоцистерна BSL A.H.P Trailer KTL Tanker
12
8.047 € GBP 7.350 GBP
Автоцистерна
Година 1999 Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Hampshire
автоцистерна CLAYTON 316
29
5.419 € GBP 4.950 GBP
Автоцистерна
Година 1995 Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Stoke on Trent
цистерна за гориво WESTERN Trailers 20TC
6
1.368 € GBP 1.250 GBP
Цистерна за гориво
Година 2005 Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Gloucester
цистерна за гориво CRANE FRUEHAUF Fuel Tanker
25
19.650 € GBP 17.950 GBP
Цистерна за гориво
Година 1999 Носивост Зафатнина 39 м³
Обединето Кралство, Stoke on Trent
цистерна за гориво Bunded Fuel Bowser
10
5.748 € GBP 5.250 GBP
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина 6 м³
Обединето Кралство, SLINGSBY
цистерна за превоз на цемент ZVVZ NCH40
18
8.703 € GBP 7.950 GBP
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-01 Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Sawley
цистерна за гориво Tank 1
8
цена на барање
Цистерна за гориво
Година 1998 Носивост Зафатнина 19 м³
Обединето Кралство, Newry
цистерна за гориво HEIL Fuel Tanker
33
25.130 € GBP 22.950 GBP
Цистерна за гориво
Година 2001 Носивост Зафатнина 42800 л
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се