Autoline » Цистерни полуприколки » Цистерни полуприколки од Франција
Филтри -

Цистерни полуприколки од Франција

Резултати од пребарување: 74 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки од Франција: 74 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво RENAULT M150
4
аукција 20.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2000-03 Носивост Зафатнина
Франција, Montreuil
цистерна силос SPITZER SPIZER EUR  Tri/A
16
аукција аукција
Цистерна силос
Година 1986 Носивост Зафатнина
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гориво
5
19.900 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Носивост Зафатнина 36 м³
Франција, Nantes
нови цистерна за гориво CODER CODER CC 40 11 - NEW
14
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пружина
Година 07/2019 Носивост Зафатнина 40000 л
Франција, St Brieuc
нови цистерна за превоз на цемент LIDER NEW ciment remorque 2020 YEAR (MANUFACTURER COMPANY)
15
17.500 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година Носивост Зафатнина 34 м³
Франција
цистерна силос ECOVRAC  S2C11Z T/A
14
аукција аукција
Цистерна силос
Суспензија пружина/пружина
Година 1996-04 Носивост Зафатнина
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
автоцистерна GOURDON S/A Water
9
аукција аукција
Автоцистерна
Година 2002-07 Носивост Зафатнина
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
цистерна силос SPITZER S2400F Tri/A
10
аукција аукција
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1987 Носивост Зафатнина
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
автоцистерна YSM 1000L Remorque Citerne A Eau S/A Water
10
аукција аукција
Автоцистерна
Година 1999 Носивост Зафатнина
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
автоцистерна HUBIERE Remorque Citerne 1 Essieu H111T-11C
11
аукција аукција
Автоцистерна
Година 2013 Носивост Зафатнина
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
автоцистерна ECIM Citerne A Eau 1 Essieu S/A
16
аукција аукција
Автоцистерна
Година Носивост Зафатнина
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
автоцистерна Remorque Citerne 1 Essieu S/A Tank Trailer
8
аукција аукција
Автоцистерна
Година Носивост Зафатнина
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
цистерна за транспорт на храна HUBIERE Remorque Citerne 1 Essieu S/A
11
аукција аукција
Цистерна за транспорт на храна
Година 2001 Носивост Зафатнина
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
цистерна за превоз на цемент SPITZER S2000F
4
аукција 3.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Година 1984-07 Носивост Зафатнина
Франција, Montreuil
нови цистерна за битумен CODER HFO 38 NEW
13
цена на барање
Цистерна за битумен
Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Носивост Зафатнина 38000 л
Франција, St Brieuc
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 74 огласа
Прикажи
Претплати се