» » Цистерни полуприколки од Европа

Цистерни полуприколки од Европа

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Цистерни полуприколки: 2216 огласа

цистерна силос SPITZER 18/33 GNERAL UBERHOLT !!!
18
€ 20.900 USD ≈ US$ 23.212
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2005 Носивост Зафатнина V=33 м³
Хрватска, Mursko Središće
цистерна силос FELDBINDER GHH CG600 Light und GHH CS700 Light AUSTAUSCH !!!
20
€ 5.200 USD ≈ US$ 5.775
Цистерна силос
Година 05/2019 Носивост Зафатнина
Хрватска, Mursko Središće
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
цистерна силос FELDBINDER KIP 60.3
21
€ 13.900 USD ≈ US$ 15.437
Цистерна силос
Година 04/2003 Носивост Зафатнина V=60 м³
Хрватска, Mursko Središće
цистерна силос FELDBINDER KIP 60.3
21
€ 10.800 USD ≈ US$ 11.994
Цистерна силос
Година 05/2001 Носивост Зафатнина V=60 м³
Хрватска, Mursko Središće
цистерна за гориво BC LDS N 1 P A 37
6
€ 35.000 USD ≈ US$ 38.871
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-11-24 Носивост Зафатнина V=38520 л
Бугарија
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER 2br
10
€ 48.000 USD ≈ US$ 53.309
Цистерна за гориво
Година 07/2008 Носивост Зафатнина V=40770 л
Бугарија
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER TS 3 E
6
€ 40.000 USD ≈ US$ 44.424
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2007 Носивост Зафатнина
Бугарија
цистерна за превоз на хемикалии SCHWARZMÜLLER ADR, CODE L4BN
9
€ 2.500 USD ≈ US$ 2.776
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1997 Носивост Зафатнина V=5200 л
Бугарија, RUSE
автоцистерна CONTAR B1218S 2-axlar Tank trailer - 96
33
аукција € 3.796 SEK USD SEK 41.000 ≈ US$ 4.216
Автоцистерна
Суспензија пружина/пружина
Година 1996-12-11 Носивост 24250 кг Зафатнина V=16 м³
Шведска, Kungälv
цистерна за гориво J-O Fherm Dumper AB Dieseltank med elekt
15
аукција € 9,26 SEK USD SEK 100 ≈ US$ 10
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина V=1000 л
Шведска, Karlstad
цистерна за гориво 6 jeepdunkar 20 liters gröna
2
аукција € 4,63 SEK USD SEK 50 ≈ US$ 5
Цистерна за гориво
Година 2019 Носивост Зафатнина V=20 л
Шведска, Svenljunga
цистерна за гориво 6 jeepdunkar 20 liters röda
2
аукција € 4,63 SEK USD SEK 50 ≈ US$ 5
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина V=20 л
Шведска, Svenljunga
цистерна за гориво
6
аукција € 9,26 SEK USD SEK 100 ≈ US$ 10
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина V=3 м³
Шведска, Karlstad
цистерна за гориво
6
аукција € 9,26 SEK USD SEK 100 ≈ US$ 10
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина V=300 л
Шведска, Karlstad
цистерна за превоз на хемикалии SCHWARZMÜLLER
7
€ 63.000 USD ≈ US$ 69.968
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 07/2017 Носивост Зафатнина V=30 м³
Бугарија
Омилени : 0 Споредба : 0